Rodinné domy Veliš ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Veliš je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Veliš, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Veliš Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Veliš nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Veliš na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Veliš, případně si najít rodinné domy Veliš právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Veliš leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Veliš se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Veliš, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Veliš , v kategorii domy Veliš jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Veliš, pronájem domu Veliš, dražby domů Veliš, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Veliš pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Veliš příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Veliš na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Veliš, pronájem rodinného domu Veliš, dražby rodinných domů Veliš, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Veliš ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Veliš zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Veliš Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

rodiný dům 3+1 s pozemkem 951 m2 v obci Veliš

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 120 m2, zastavěná: 285 m2, pozemek:...

Veliš

1 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům 4+1 s pozemkem 1516m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 138 m2, zastavěná: 77 m2, pozemek:...

Veliš

1 995 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist