Rodinné domy Týnec nad Sázavou ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Týnec nad Sázavou je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Týnec nad Sázavou, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Týnec nad Sázavou Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Týnec nad Sázavou nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Týnec nad Sázavou na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Týnec nad Sázavou, případně si najít rodinné domy Týnec nad Sázavou právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Týnec nad Sázavou leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Týnec nad Sázavou se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Týnec nad Sázavou, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Týnec nad Sázavou , v kategorii domy Týnec nad Sázavou jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem domu Týnec nad Sázavou, dražby domů Týnec nad Sázavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Týnec nad Sázavou pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Týnec nad Sázavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Týnec nad Sázavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem rodinného domu Týnec nad Sázavou, dražby rodinných domů Týnec nad Sázavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Týnec nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Týnec nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Týnec nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej novostavby RD s pozemkem o celkové rozloze 1.001 m2, Týnec na...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 202 m2, zastavěná: 151 m2, pozemek:...

Sadová, Týnec nad Sázavou

10 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prvorepubliková vila o třech bytových jednotkách, vystavěná na...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, zastavěná: 313 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou, Brodce

12 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 4+1, 290m2, Týnec nad Sázavou, po rekonstrukci,...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 290 m2, zastavěná: 121 m2, pozemek:...

Pražská, Týnec nad Sázavou

4 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu v Peceradech

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 135 m2, zastavěná: 89 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou

2 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu 4+kk s dílnou v Peceradech

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 140 m2, zastavěná: 85 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou, Pecerady

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist