Rodinné domy Loket ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Loket je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Loket, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Loket Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Loket nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Loket na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Loket, případně si najít rodinné domy Loket právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Loket leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Loket se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Loket, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Loket , v kategorii domy Loket jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Loket, pronájem domu Loket, dražby domů Loket, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Loket pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Loket příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Loket na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Loket, pronájem rodinného domu Loket, dražby rodinných domů Loket, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Loket ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Loket zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Loket Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej původního RD, zděná stodola, zahrada

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 200 m2, zastavěná: 834 m2, pozemek:...

Loket, Alberovice

1 575 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 6186 m2, Loket

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 412 m2, zastavěná: 218 m2, pozemek:...

Loket, Bezděkov

6 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

K prodeji dům 5+1 + dílna a stodola, pozemek 1706 m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 190 m2, zastavěná: 300 m2, pozemek:...

Loket, Němčice

2 299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dům v obci Všebořice, obec Loket, pozemek 1790 m2

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 140 m2, zastavěná: 1229 m2, pozemek:...

Loket, Všebořice

790 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist