Rodinné domy Chlístov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Chlístov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Chlístov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Chlístov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Chlístov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Chlístov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Chlístov, případně si najít rodinné domy Chlístov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Chlístov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Chlístov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Chlístov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Chlístov , v kategorii domy Chlístov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Chlístov, pronájem domu Chlístov, dražby domů Chlístov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Chlístov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Chlístov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Chlístov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Chlístov, pronájem rodinného domu Chlístov, dražby rodinných domů Chlístov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Chlístov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Chlístov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Chlístov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 4+kk, 949 m2, Žabovřesky u Benešova

Rodinný dům, obytná: 98 m2, zastavěná: 118 m2, pozemek: 949 m2, stav: Řadový,...

Chlístov, Žabovřesky

3 299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+kk, 1128 m2, Žabovřesky u Benešova

Rodinný dům, obytná: 138 m2, zastavěná: 149 m2, pozemek: 1128 m2, stav: Řadový,...

Chlístov, Žabovřesky

3 965 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 3+kk, 1030 m2, Žabovřesky u Benešova

Rodinný dům, obytná: 72 m2, zastavěná: 90 m2, pozemek: 1030 m2, stav: Řadový,...

Chlístov, Žabovřesky

2 910 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist