Rodinné domy Čerčany ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Čerčany je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Čerčany, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Čerčany Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Čerčany nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Čerčany na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Čerčany, případně si najít rodinné domy Čerčany právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Čerčany leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Čerčany se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Čerčany, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Čerčany , v kategorii domy Čerčany jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Čerčany, pronájem domu Čerčany, dražby domů Čerčany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Čerčany pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Čerčany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Čerčany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Čerčany, pronájem rodinného domu Čerčany, dražby rodinných domů Čerčany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Čerčany ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Čerčany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Čerčany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Čerčany, prodej dvougeneračního rodinného domu s pozemkem 735 m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 250 m2, zastavěná: 134 m2, pozemek:...

Příkrá, Čerčany

4 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům, Čerčany

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 142 m2, pozemek: 1266 m2, stav:...

Čerčany

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 154 m2, Čerčany

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 250 m2, zastavěná: 154 m2, pozemek:...

Pod Rybníčkem, Čerčany, Vysoká Lhota

6 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 3+kk, Čerčany u Benešova, pozemek 724 m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 70 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Čerčany

2 360 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Na klíč, 124m2, Čerčany, Brigádníků

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 124 m2, pozemek: 1230 m2, stav:...

Brigádníků, Čerčany, Vysoká Lhota

5 641 227 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist