Domy Česká Bělá – nabídka domů Česká Bělá (100+)

Procházet všechny domy Česká Bělá, které jsou v nabídce realitních kanceláři, je často běh na dlouhou trať. Proto se snažíme našim zákazníkům výběr domů Česká Bělá co nejvíce usnadnit a poskytnout efektivní servis. Realitní makléři jsou vám kdykoliv k dispozici a pomohou vám také s možnostmi financování domu Česká Bělá. U výběru domů Česká Bělá se můžete spolehnout na každou realitní kancelář, kterou zde zastupujeme. Zařídí za vás veškeré nutné papírování.

Luxusní i řadové domy Česká Bělá

V nabídce domů Česká Bělá u nás najdete dřevostavby s menší obytnou plochou, vícegenerační domy i luxusní vily. Váš dům ve městě Česká Bělá si můžete vybrat z různých cenových kategorií, které jsou ovlivněny především lokalitou a samotnou velikostí domu. V kategorii domy Česká Bělá jsou dále k dispozici dřevostavby, novostavby i starší cihlové domy.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Česká Bělá , v kategorii domy Česká Bělá jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Česká Bělá, pronájem domu Česká Bělá, dražby domů Česká Bělá, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je domy Česká Bělá pokud hledání vhodné nemovitosti domy Česká Bělá příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii domy Česká Bělá na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:domy na prodej Česká Bělá, pronájem domu Česká Bělá, dražby domů Česká Bělá, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

rodinné domy Česká Bělá (rodinné domy na prodej Česká Bělá, pronájem rodinného domu Česká Bělá, dražby rodinných domů Česká Bělá, ), vily Česká Bělá (vily na prodej Česká Bělá, vily na pronájem Česká Bělá, dražby vil Česká Bělá, ), činžovní domy Česká Bělá (činžovní domy na prodej Česká Bělá, činžovní domy na pronájem Česká Bělá, dražby činžovních domů Česká Bělá, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde domy Česká Bělá ?

Chcete zpřesnit výběr domy Česká Bělá zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané domy Česká Bělá Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům, 98 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Kamenná, obytná: 98 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek: 446...

Česká Bělá

930 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 120 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 120 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 595 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 260 m2, zastavěná: 425 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 3+1, 753 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 648 m2, zastavěná: 622 m2, pozemek:...

Česká Bělá

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD řadový, 210m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 210 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu s hospodou v České Bělé u Havlíčkova Brodu

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist