Činžovní domy na prodej Přerov (100+)

Zvažujete investici většího rozsahu a stále nevíte, do čeho vložit své peníze? Jednou ze stabilních investicí bez větších rizik jsou nemovitosti. A když je řeč o investici, zcela jistě vás napadnou činžovní domy na prodej Přerov, které vám mohou zajistit i vcelku příjemnou finanční hotovost, neboť ve většině případů je prodej činžovních domů Přerov spojen i s nájemníky.

Prodej činžovních domů Přerov

Je zřejmé, že činžovní domy na prodej Přerov v samotném centrum města budou mnohonásobně cennější, než-li nabízí prodej činžovních domů Přerov někde na okraji města. Záleží pouze na vás v jaké cenové hladině chcete dům koupit. Ovšem vždy je dobré mít na paměti, že ať je investice sebevyšší, vždy máte jistotu, že takový dům na své hodnotě jen tak neztratí. Klidně každý dům z činžovní domy Přerov prodej může být váš. Pro návratnost investice pak záleží pouze a jen na vás, jak se o svůj činžovní dům budete starat.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Přerov , v kategorii domy Přerov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Přerov, pronájem domu Přerov, dražby domů Přerov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je činžovní domy na prodej Přerov pokud hledání vhodné nemovitosti činžovní domy na prodej Přerov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii činžovní domy Přerov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:činžovní domy na prodej Přerov, činžovní domy na pronájem Přerov, dražby činžovních domů Přerov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde činžovní domy na prodej Přerov ?

Chcete zpřesnit výběr činžovní domy na prodej Přerov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané činžovní domy na prodej Přerov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej bytového domu s restaurací v centru Přerova

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 600 m2, pozemek: 705 m2, stav:...

nám. T. G. Masaryka, Přerov, Přerov I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční dům, 1123 m2, Přerov, ul. Velké Novosady

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 400 m2, zastavěná: 421 m2, stav:...

Velké Novosady, Přerov, Přerov I-Město

8 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Činžovní dům 4x 3+1, Přerov, Palackého

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 380 m2, pozemek: 322 m2, stav:...

Palackého, Přerov, Přerov I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Činžovní dům, Přerov, Velké Novosady

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 1123 m2, stav: Samostatně stojící,...

Velké Novosady, Přerov, Přerov I-Město

8 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Činžovní domy, 383m

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 1384 m2, zastavěná: 383 m2, pozemek:...

Palackého, Přerov, Přerov I-Město

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist