Domy Nové Hrady – nabídka domů Nové Hrady (100+)

Procházet všechny domy Nové Hrady, které jsou v nabídce realitních kanceláři, je často běh na dlouhou trať. Proto se snažíme našim zákazníkům výběr domů Nové Hrady co nejvíce usnadnit a poskytnout efektivní servis. Realitní makléři jsou vám kdykoliv k dispozici a pomohou vám také s možnostmi financování domu Nové Hrady. U výběru domů Nové Hrady se můžete spolehnout na každou realitní kancelář, kterou zde zastupujeme. Zařídí za vás veškeré nutné papírování.

Luxusní i řadové domy Nové Hrady

V nabídce domů Nové Hrady u nás najdete dřevostavby s menší obytnou plochou, vícegenerační domy i luxusní vily. Váš dům ve městě Nové Hrady si můžete vybrat z různých cenových kategorií, které jsou ovlivněny především lokalitou a samotnou velikostí domu. V kategorii domy Nové Hrady jsou dále k dispozici dřevostavby, novostavby i starší cihlové domy.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Nové Hrady , v kategorii domy Nové Hrady jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Nové Hrady, pronájem domu Nové Hrady, dražby domů Nové Hrady, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je domy Nové Hrady pokud hledání vhodné nemovitosti domy Nové Hrady příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii domy Nové Hrady na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:domy na prodej Nové Hrady, pronájem domu Nové Hrady, dražby domů Nové Hrady, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

rodinné domy Nové Hrady (rodinné domy na prodej Nové Hrady, pronájem rodinného domu Nové Hrady, dražby rodinných domů Nové Hrady, ), vily Nové Hrady (vily na prodej Nové Hrady, vily na pronájem Nové Hrady, dražby vil Nové Hrady, ), činžovní domy Nové Hrady (činžovní domy na prodej Nové Hrady, činžovní domy na pronájem Nové Hrady, dražby činžovních domů Nové Hrady, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde domy Nové Hrady ?

Chcete zpřesnit výběr domy Nové Hrady zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané domy Nové Hrady Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej domu, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Komenského, Nové Hrady

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, provozovna, 2+1, garáž, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 297 m2, zastavěná: 279 m2, pozemek:...

5. května, Nové Hrady

1 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 7+2, 680 m2, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 276 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD Nové Hrady samostatný

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 180 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 2x byty, 1x 3+1, 1x 4+1 / G / zahrada / pozemek 680 m2,...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 280 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD se zahradou, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 180 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 750 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist