Prodej domů Pohořelice a domy na prodej Pohořelice (100+)

Mnoho lidí touží po svém vlastním domě ve městě Pohořelice, neboť je bydlení v paneláku již nebaví. A proč si nevybrat pro nalezení svého nového bydlení právě prodej domů Pohořelice? Nabízené domy Pohořelice na prodej jsou vždy zárukou kvalitnějšího bydlení, kdy neztrácíte své soukromí. A navíc domy Pohořelice na prodej jsou nyní cenově velmi dostupné.

Domy k prodeji Pohořelice

Prodej domů Pohořelice se jako takový odehrává každodenně na mnoha místech. Každý z nás má ale své představy, proto je nutné si projít domy v Pohořelice na prodej v plném rozsahu, abyste věděli, co všechno trh v tomto městě nabízí. Nabídka prodej domy Pohořelice je opravdu bohatá, dobrých lokalit však není nekonečně mnoho. I z tohoto důvodu by bylo dobré se nad nabídkou prodej domy Pohořelice nerozhodovat příliš dlouho.

Domy na prodej Pohořelice

Všechny námi nabízené domy k prodeji Pohořelice jsou opravdu kvalitní. Chcete-li tedy bydlet ve vlastním domě, je pro vás Pohořelice tím pravým místem, jelikož prodej domů Pohořelice má pro vás přichystánu opravdu pestrou nabídku. Stačí si vybrat na našich webových stránkách. Domy na prodej Pohořelice tak na vás čekají s otevřenou náručí. Užijte si výběr v nabídce prodeje domů Pohořelice.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Pohořelice , v kategorii domy Pohořelice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Pohořelice, pronájem domu Pohořelice, dražby domů Pohořelice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je domy na prodej Pohořelice pokud hledání vhodné nemovitosti domy na prodej Pohořelice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii domy Pohořelice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:domy na prodej Pohořelice, pronájem domu Pohořelice, dražby domů Pohořelice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

rodinné domy Pohořelice (rodinné domy na prodej Pohořelice, ), vily Pohořelice (vily na prodej Pohořelice, ), činžovní domy Pohořelice (činžovní domy na prodej Pohořelice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde domy na prodej Pohořelice ?

Chcete zpřesnit výběr domy na prodej Pohořelice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané domy na prodej Pohořelice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu 5+1 v Pohořelicích

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 176 m2, zastavěná: 94 m2, pozemek:...

Polní, Pohořelice

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD, 2+kk, 139 m2, Pohořelice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 76 m2, zastavěná: 76 m2, pozemek: 139...

Pohořelice

2 320 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 5+1 v Pohořelicích

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 280 m2, zastavěná: 140 m2, pozemek:...

Květinová, Pohořelice

5 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, dům na klíč, 4+kk, 103 m2, Pohořelice, okr. Brno - venkov,...

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 103 m2, zastavěná: 121 m2,...

Polní, Pohořelice

4 520 000 Kč
TOPlist TOPlist

Hrubé stavby ŘRD, pozemky přes 600 m2, Pohořelice-Velký Dvůr

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 124 m2, zastavěná: 75 m2, pozemek:...

Velký Dvůr, Pohořelice

2 752 600 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 4+kk,Velký Dvůr

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 124 m2, zastavěná: 79 m2, pozemek:...

Velký Dvůr, Pohořelice

4 358 900 Kč
TOPlist TOPlist

Budova, Komenského, Pohořelice

Činžovní dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 600 m2, zastavěná: 850 m2, pozemek:...

Komenského, Pohořelice

11 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist