Domy Týnec nad Sázavou – nabídka domů Týnec nad Sázavou (100+)

Procházet všechny domy Týnec nad Sázavou, které jsou v nabídce realitních kanceláři, je často běh na dlouhou trať. Proto se snažíme našim zákazníkům výběr domů Týnec nad Sázavou co nejvíce usnadnit a poskytnout efektivní servis. Realitní makléři jsou vám kdykoliv k dispozici a pomohou vám také s možnostmi financování domu Týnec nad Sázavou. U výběru domů Týnec nad Sázavou se můžete spolehnout na každou realitní kancelář, kterou zde zastupujeme. Zařídí za vás veškeré nutné papírování.

Luxusní i řadové domy Týnec nad Sázavou

V nabídce domů Týnec nad Sázavou u nás najdete dřevostavby s menší obytnou plochou, vícegenerační domy i luxusní vily. Váš dům ve městě Týnec nad Sázavou si můžete vybrat z různých cenových kategorií, které jsou ovlivněny především lokalitou a samotnou velikostí domu. V kategorii domy Týnec nad Sázavou jsou dále k dispozici dřevostavby, novostavby i starší cihlové domy.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Týnec nad Sázavou , v kategorii domy Týnec nad Sázavou jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem domu Týnec nad Sázavou, dražby domů Týnec nad Sázavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je domy Týnec nad Sázavou pokud hledání vhodné nemovitosti domy Týnec nad Sázavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii domy Týnec nad Sázavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:domy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem domu Týnec nad Sázavou, dražby domů Týnec nad Sázavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

rodinné domy Týnec nad Sázavou (rodinné domy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem rodinného domu Týnec nad Sázavou, dražby rodinných domů Týnec nad Sázavou, ), vily Týnec nad Sázavou (vily na prodej Týnec nad Sázavou, vily na pronájem Týnec nad Sázavou, dražby vil Týnec nad Sázavou, ), činžovní domy Týnec nad Sázavou (činžovní domy na prodej Týnec nad Sázavou, činžovní domy na pronájem Týnec nad Sázavou, dražby činžovních domů Týnec nad Sázavou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde domy Týnec nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr domy Týnec nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané domy Týnec nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej novostavby RD s pozemkem o celkové rozloze 1.001 m2, Týnec na...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 202 m2, zastavěná: 151 m2, pozemek:...

Sadová, Týnec nad Sázavou

10 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prvorepubliková vila o třech bytových jednotkách, vystavěná na...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, zastavěná: 313 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou, Brodce

12 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 4+1, 290m2, Týnec nad Sázavou, po rekonstrukci,...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 290 m2, zastavěná: 121 m2, pozemek:...

Pražská, Týnec nad Sázavou

4 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu v Peceradech

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 135 m2, zastavěná: 89 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou

2 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu 4+kk s dílnou v Peceradech

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 140 m2, zastavěná: 85 m2, pozemek:...

Týnec nad Sázavou, Pecerady

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist