Byty Obrnice (4)

Poohlížíte se ve městě Obrnice po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Obrnice. Není proto divu, že byty Obrnice ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Obrnice jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Obrnice.

Jaké byty Obrnice zvolit?

Všechny druhy bytů v Obrnice mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Obrnice, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Obrnice je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Obrnice třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Obrnice levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Obrnice přímo koupili.

Nové byty Obrnice

Jde však také o to, jakou mají nové byty Obrnice dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Obrnice je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Obrnice vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Obrnice již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Obrnice se nacházejí Prodej bytů Obrnice a Pronájem bytu Obrnice. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Obrnice (Prodej garsonky Obrnice , Pronájem garsonky Obrnice ) , Byty 1+1 Obrnice (Prodej bytů 1+1 Obrnice , Pronájem bytu 1+1 Obrnice ) , Byty 1+kk Obrnice (Prodej bytů 1+kk Obrnice , Pronájem bytu 1+kk Obrnice ) , Byty 2+1 Obrnice (Prodej bytů 2+1 Obrnice , Pronájem bytu 2+1 Obrnice ) , Byty 2+kk Obrnice (Prodej bytů 2+kk Obrnice , Pronájem bytu 2+kk Obrnice ) , Byty 3+1 Obrnice (Prodej bytů 3+1 Obrnice , Pronájem bytu 3+1 Obrnice ) , Byty 3+kk Obrnice (Prodej bytů 3+kk Obrnice , Pronájem bytu 3+kk Obrnice ) , Byty 4+1 Obrnice (Prodej bytů 4+1 Obrnice , Pronájem bytu 4+1 Obrnice ) a Byty 4+kk Obrnice (Prodej bytů 4+kk Obrnice , Pronájem bytu 4+kk Obrnice )

Aktuální nabídka bytů v Obrnice

Prodej bytu 4+1 v OV Obrnice okres Most,86m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu o velikosti 4+1 v OV v Obrnicích, okres Most. Byt se nachází ve druhém patře bytového domu s výtahem. více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Smíšená konstrukce, 2. patro

110 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 4+1 v OV Obrnice okres Most

Prodej, Byt 3+1, Obrnice, Nová výstavba,64m2

Nabízíme vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s lodžií, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlažní jednovchodového panelového více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Velmi dobrý stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 3. patro

250 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, Byt 3+1, Obrnice, Nová výstavba

Prodej bytu 4+1, 80 m2, osobní vlastnictví, Obrnice u Mostu

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+1, 80 m2, se zaskleným balkonem v Obrnicích u Mostu. Bytová jednotka se nachází ve více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 3. patro

179 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 4+1, 80 m2, osobní vlastnictví, Obrnice u Mostu

Pronájem bytu 4+1 v OV, Obrnice, Nová Výstavba,84m2

Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 s balkónem v Obrnicích, v ulici Nová výstavba. Bytová jednotka se nachází v 6 patře více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště, 6. patro

8 500 Kč/měs

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem bytu 4+1 v OV, Obrnice, Nová Výstavba

Byty v ObrniceByty v okrese Most ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist