Byty Obrnice (5)

Poohlížíte se ve městě Obrnice po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Obrnice. Není proto divu, že byty Obrnice ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Obrnice jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Obrnice.

Jaké byty Obrnice zvolit?

Všechny druhy bytů v Obrnice mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Obrnice, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Obrnice je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Obrnice třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Obrnice levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Obrnice přímo koupili.

Nové byty Obrnice

Jde však také o to, jakou mají nové byty Obrnice dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Obrnice je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Obrnice vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Obrnice již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Obrnice se nacházejí Prodej bytů Obrnice a Pronájem bytu Obrnice. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Obrnice (Prodej garsonky Obrnice , Pronájem garsonky Obrnice ) , Byty 1+1 Obrnice (Prodej bytů 1+1 Obrnice , Pronájem bytu 1+1 Obrnice ) , Byty 1+kk Obrnice (Prodej bytů 1+kk Obrnice , Pronájem bytu 1+kk Obrnice ) , Byty 2+1 Obrnice (Prodej bytů 2+1 Obrnice , Pronájem bytu 2+1 Obrnice ) , Byty 2+kk Obrnice (Prodej bytů 2+kk Obrnice , Pronájem bytu 2+kk Obrnice ) , Byty 3+1 Obrnice (Prodej bytů 3+1 Obrnice , Pronájem bytu 3+1 Obrnice ) , Byty 3+kk Obrnice (Prodej bytů 3+kk Obrnice , Pronájem bytu 3+kk Obrnice ) , Byty 4+1 Obrnice (Prodej bytů 4+1 Obrnice , Pronájem bytu 4+1 Obrnice ) a Byty 4+kk Obrnice (Prodej bytů 4+kk Obrnice , Pronájem bytu 4+kk Obrnice )

Aktuální nabídka bytů v Obrnice

Byt 2+1 Obrnice - podíl id. 1/2, 48m2

Jedná se o podíl id. na bytové jednotce 2+1 v obci Obrnice, okres Most, celková výměra 47,5 m2, s komorou a balkonem, v panelovém domu, vyvolávací více informací »

Lokalita: Obrnice
Popis: Špatný stav, Panelová konstrukce, 3. patro

30 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Byt 2+1 Obrnice - podíl id. 1/2

Prodej, Byt 2+kk, 46m2, Obrnice, Mírová

Prodej bytu 2+kk, 46 m, v cihlovém domě v centru obce Obrnice. Byt je v původním, čistém stavu, s drobnými úpravami. Má plastová okna. Výhodou více informací »

Lokalita: Obrnice, Mírová
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, 2. patro

199 000 Kč 180 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, Byt 2+kk, 46m2, Obrnice, Mírová

Prodej bytu 3+1 v Obrnicích, 62m2

Nabízíme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, ve 4. patře panelového domu s výtahem. Byt o velikosti 3+1 s celkovou plochou 62 m2 se nachází více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 4. patro

159 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 3+1 v Obrnicích

Byt, 3+1, Nová výstavba, Obrnice, 63m2

Nabízíme k prodeji byt v původním, ale udržovaném stavu v pátém podlaží panelového domu. Dům se nachází v klidné lokalitě obklopený zelení. více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 5. patro

140 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Byt, 3+1, Nová výstavba, Obrnice, 63m2

Prodej bytu 2+1 v Obrnicích u Mostu, 46m2

BYDLETE VE SVÉM za 1.475,- Kč/měs./18let. Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví s plochou 46 m², v cihlovém domě v centru obce více informací »

Lokalita: Obrnice, Mírová
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, Centrum obce, 2. patro

179 000 Kč 159 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 2+1 v Obrnicích u Mostu

Byty v ObrniceByty v okrese Most ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist