Byty Obrnice (6)

Poohlížíte se ve městě Obrnice po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Obrnice. Není proto divu, že byty Obrnice ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Obrnice jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Obrnice.

Jaké byty Obrnice zvolit?

Všechny druhy bytů v Obrnice mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Obrnice, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Obrnice je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Obrnice třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Obrnice levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Obrnice přímo koupili.

Nové byty Obrnice

Jde však také o to, jakou mají nové byty Obrnice dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Obrnice je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Obrnice vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Obrnice již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Obrnice se nacházejí Prodej bytů Obrnice a Pronájem bytu Obrnice. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Obrnice (Prodej garsonky Obrnice , Pronájem garsonky Obrnice ) , Byty 1+1 Obrnice (Prodej bytů 1+1 Obrnice , Pronájem bytu 1+1 Obrnice ) , Byty 1+kk Obrnice (Prodej bytů 1+kk Obrnice , Pronájem bytu 1+kk Obrnice ) , Byty 2+1 Obrnice (Prodej bytů 2+1 Obrnice , Pronájem bytu 2+1 Obrnice ) , Byty 2+kk Obrnice (Prodej bytů 2+kk Obrnice , Pronájem bytu 2+kk Obrnice ) , Byty 3+1 Obrnice (Prodej bytů 3+1 Obrnice , Pronájem bytu 3+1 Obrnice ) , Byty 3+kk Obrnice (Prodej bytů 3+kk Obrnice , Pronájem bytu 3+kk Obrnice ) , Byty 4+1 Obrnice (Prodej bytů 4+1 Obrnice , Pronájem bytu 4+1 Obrnice ) a Byty 4+kk Obrnice (Prodej bytů 4+kk Obrnice , Pronájem bytu 4+kk Obrnice )

Aktuální nabídka bytů v Obrnice

Byt, 3+1, Nová výstavba, Obrnice, 63m2

Nabízíme k prodeji byt v původním, ale udržovaném stavu v pátém podlaží panelového domu. Dům se nachází v klidné lokalitě obklopený zelení. více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce, 5. patro

140 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Byt, 3+1, Nová výstavba, Obrnice, 63m2

Obrnice u Mostu - prodej bytové jednotky 3+kk v rodinném domě se zahradou, 125m2

Obrnice u Mostu - prodej bytové jednotky 3+kk v rodinném domě se zahradou Nabízíme k prodeji byt 3+kk v řadovém rodinném dvojdomě v obci Obrnice více informací »

Lokalita: Obrnice
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce, 1. patro

549 000 Kč 499 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Obrnice u Mostu - prodej bytové jednotky 3+kk v rodinném domě se zahradou

Prodej bytu 4+1 v OV v Obrnicích, okr.Most, 84m2

Nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 s balkónem v Obrnicích, v ulici Nová výstavba. Bytová jednotka se nachází v 6 patře více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Po rekonstrukci stav, Panelová konstrukce, Centrum obce, 6. patro

119 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 4+1 v OV v Obrnicích, okr.Most

Prodej bytu 2+1 v Obrnicích u Mostu, 46m2

BYDLETE VE SVÉM za 1.475,- Kč/měs./18let. Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví s plochou 46 m², v cihlovém domě v centru obce více informací »

Lokalita: Obrnice, Mírová
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, Centrum obce, 2. patro

179 000 Kč 159 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 2+1 v Obrnicích u Mostu

Prodej, Byt 2+kk, 46m2, Obrnice, Mírová

Prodej bytu 2+kk, 46 m, v cihlovém domě v centru obce Obrnice. Byt je v původním, čistém stavu, s drobnými úpravami. Má plastová okna. Výhodou více informací »

Lokalita: Obrnice, Mírová
Popis: Dobrý stav, Cihlová konstrukce, 2. patro

199 000 Kč 180 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, Byt 2+kk, 46m2, Obrnice, Mírová

Prodej bytu 2+kk, 46m, 46m2

Prodej bytu 2+kk, 46 m Jedná se o inzerát soukromého inzerenta, více informací naleznete na níže uvedeném odkazu. více informací »

Lokalita: Obrnice
Popis:

165 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu 2+kk, 46m

Byty v ObrniceByty v okrese Most ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist