Byty Obrnice (3)

Poohlížíte se ve městě Obrnice po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Obrnice. Není proto divu, že byty Obrnice ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Obrnice jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Obrnice.

Jaké byty Obrnice zvolit?

Všechny druhy bytů v Obrnice mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Obrnice, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Obrnice je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Obrnice třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Obrnice levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Obrnice přímo koupili.

Nové byty Obrnice

Jde však také o to, jakou mají nové byty Obrnice dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Obrnice je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Obrnice vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Obrnice již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Obrnice se nacházejí Prodej bytů Obrnice a Pronájem bytu Obrnice. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Obrnice (Prodej garsonky Obrnice , Pronájem garsonky Obrnice ) , Byty 1+1 Obrnice (Prodej bytů 1+1 Obrnice , Pronájem bytu 1+1 Obrnice ) , Byty 1+kk Obrnice (Prodej bytů 1+kk Obrnice , Pronájem bytu 1+kk Obrnice ) , Byty 2+1 Obrnice (Prodej bytů 2+1 Obrnice , Pronájem bytu 2+1 Obrnice ) , Byty 2+kk Obrnice (Prodej bytů 2+kk Obrnice , Pronájem bytu 2+kk Obrnice ) , Byty 3+1 Obrnice (Prodej bytů 3+1 Obrnice , Pronájem bytu 3+1 Obrnice ) , Byty 3+kk Obrnice (Prodej bytů 3+kk Obrnice , Pronájem bytu 3+kk Obrnice ) , Byty 4+1 Obrnice (Prodej bytů 4+1 Obrnice , Pronájem bytu 4+1 Obrnice ) a Byty 4+kk Obrnice (Prodej bytů 4+kk Obrnice , Pronájem bytu 4+kk Obrnice )

Aktuální nabídka bytů v Obrnice

Prodej, byt 2+kk, OV, Obrnice, Nová výstavba,34m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví situovaném v klidné části Obrnic vzdáleného cca 9 km od Mostu. Byt, který více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Velmi dobrý stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce, Přízemí

179 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+kk, OV, Obrnice, Nová výstavba

Prodej, byt 2+1, 57 m2, OV, Obrnice, ul. Nová Výstavba

Prodej prostorného bytu 2+1 (57 m2) v OV v Obrnicích, okres Most. Byt se nachází v přízemí 6-ti patrového panelového domu s výtahem. Byt je více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Před rekonstrukcí stav, Panelová konstrukce, Klidná část obce

119 000 Kč

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 2+1, 57 m2, OV, Obrnice, ul. Nová Výstavba

Pronájem bytu 4+1 v OV, Obrnice, Nová Výstavba,84m2

Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 s balkónem v Obrnicích, v ulici Nová výstavba. Bytová jednotka se nachází v 6 patře více informací »

Lokalita: Obrnice, Nová výstavba
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Sídliště, 6. patro

8 500 Kč/měs

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem bytu 4+1 v OV, Obrnice, Nová Výstavba

Byty v ObrniceByty v okrese Most ve vybraných lokalitách


TOPlist TOPlist