Garsonky Liberecký kraj (100+)

Vlastní dům anebo byt v Libereckém kraji je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Liberecký kraj nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Liberecký kraj nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Liberecký kraj a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Liberecký kraj

Momentálně je garsonka Liberecký kraj poměrně žádaným typem nemovitosti v Libereckém kraji. Mnohá garsonka Liberecký kraj vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Libereckém kraji budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Liberecký kraj za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Liberecký kraj se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Liberecký kraj pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Libereckém kraji tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Liberecký kraj , v kategorii byty Liberecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Liberecký kraj, byty k pronájmu Liberecký kraj, dražby bytů Liberecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Liberecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Liberecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Liberecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Liberecký kraj, pronájem garsoniery Liberecký kraj, dražby garsonier Liberecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Liberecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Liberecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Liberecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej garsonky v osobním vlastnictví v Jilemnici po rekonstrukci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 23 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Branská, Jilemnice

455 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsonky v osobním vlastnictví v Jilemnici po rekonstrukci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 23 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Branská, Jilemnice

455 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem bytu 2+0 v České Lípě

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 38 m2, 1. patro, stav: Dobrý

Železničářská, Česká Lípa

7 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem malého bytu v Jablonci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Smíšená, 24 m2, 1. patro, stav: Velmi dobrý

Pražská, Jablonec nad Nisou

4 700 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Krásný netypický byt v nástavbě nad dvougaráží pro klidného nájemce

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 33 m2, 1. patro, stav: Velmi dobrý

Michelský vrch, Liberec, Liberec XIV-Ruprechtice

5 750 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Krásný netypický byt v nástavbě nad dvougaráží pro klidného nájemce

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 33 m2, 1. patro, stav: Velmi dobrý

Michelský vrch, Liberec, Liberec XIV-Ruprechtice

5 750 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej malého bytu v Jablonci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 24 m2, 1. patro, stav: Velmi dobrý

Pražská, Jablonec nad Nisou

400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry Kořenov

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 25 m2, 1. patro, stav: Velmi dobrý

Kořenov

498 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zrekonstruované garsoniéry v Libereci

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 9. patro, Sklep, Parkování,...

Na Pískovně, Liberec, Liberec XIV-Ruprechtice

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry ve Frýdlantě

Garsoniera, Družstevní, konstrukce: Panelová, 22 m2, 4. patro, Sklep, stav:...

Kaplického, Frýdlant

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem garsoniery v RD Sloup v Čechách

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 40 m2, Přízemí, Sklep, Garáž,...

Hřbitovní, Sloup v Čechách

7 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist