Pronájem garsonky Karlovy Vary (100+)

Možnosti pronájmu garsoniéry jsou dnes ve Karlových Varech opravdu pestré, a to především na Eurobydleni.cz. Vybírat si můžete klidně jak třeba pronájem garsonky Karlovy Vary anebo pronájmy větších bytů. Vše se pochopitelně odvíjí od celkových požadavků na moderní bydlení ve Karlových Varech. I levný pronájem garsonky v Karlových Varech může být stoprocentně zajímavý. Především v novostavbách nabídne mnohá garsonka Karlovy Vary pronájem za solidní peníze a v přepychovém hávu.

Pronájem garsonky ve Karlových Varech

I dnes jsou k dispozici ve Karlových Varech starší garsonky. Právě tyto garsonky k pronájmu Karlovy Vary jsou poskytovány mnohem levněji. Pokud budete chtít, můžete si pronajatou garsonku Karlovy Vary klidně přestavět k obrazu svému. Určitě je třeba říct, že pronájem garsoniéry Karlovy Vary by měl člověka nutit i k tomu, aby se o své nové bydlení staral.

Garsonka Karlovy Vary pronájem

Mnohé garsoniéry Karlovy Vary pronájem jsou sice poskytovány třeba s vnitřním vybavením, ale i přesto je lepši si interiér vyladit podle svých představ. Každá garsoniéra Karlovy Vary pronájem je nabídnuta za určitou cenu a i na peníze je nutné brát v dnešní době ohled. Právě cena může rozhodovat o tom, jestli takovéto bydlení v pronajaté garsonce ve Karlových Varech využijete, či nikoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Karlovy Vary , v kategorii byty Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Karlovy Vary, byty k pronájmu Karlovy Vary, dražby bytů Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem garsoniery Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem garsoniery Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Karlovy Vary, pronájem garsoniery Karlovy Vary, dražby garsonier Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem garsoniery Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem garsoniery Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem garsoniery Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Garsonka, Jáchymov, 21 m2

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 2. patro, Sklep, Parkování,...

třída Dukelských hrdinů, Jáchymov

3 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem garsoniéry v přímém centru města, ul. Moskevská

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 16 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Moskevská, Karlovy Vary

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Garsoniéra po rekonstrukci k pronájmu

Garsoniera, Osobní, 25 m2

Mládežnická, Karlovy Vary, Rybáře

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

pronájem garsonky 20m2 v Karlových Varech

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, Přízemí, Sklep, Parkování,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem Garsoniery - U Koupaliště, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 11. patro, Výtah, Sklep,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist