Byty Modřice (9)

Poohlížíte se ve městě Modřice po bytě? Na Eurobydleni.cz je pro Vás připravena opravdu velká nabídka bytů Modřice. Není proto divu, že byty Modřice ve své bohaté nabídce lákají. Na našem internetovém portálu můžete najít všechny možné byty Modřice jak k pronájmu, tak i ke koupi. Záleží pak čistě na vás, zde si vyberete nějakou starší zástavbu, či si budete přát nové byty Modřice.

Jaké byty Modřice zvolit?

Všechny druhy bytů v Modřice mají své kouzlo. Je pravdou, že mnoho lidí, kteří hledají nové byty Modřice, mají již předem jasno, zda by si přáli bydlet v nové zástavbě. Naopak u starších bytů Modřice je prvním předpokladem právě to, že si na samém počátku ještě budete muset svůj nově koupený byt Modřice třeba i zrekonstruovat. Na druhou stranu díky tomu, že ve velké míře jsou starší byty Modřice levnější, můžete si do nich nějakou částku investovat. Tím více, pokud jste si byt Modřice přímo koupili.

Nové byty Modřice

Jde však také o to, jakou mají nové byty Modřice dostupnost a občanskou vybavenost. Většinou u starších bytů Modřice je již vše vyřešeno, bývají obklopeny nákupními centry, školkami a třeba i blízkou nemocnicí. Naopak nové byty Modřice vznikají na perifériích měst. Jednoduše z toho důvodu, že v centru města Modřice již tolik parcel na vznik nových bytových domů není.

V kategorii Byty Modřice se nacházejí Prodej bytů Modřice a Pronájem bytu Modřice. Dále si můžete prohlédnout Garsonky Modřice (Prodej garsonky Modřice , Pronájem garsonky Modřice ) , Byty 1+1 Modřice (Prodej bytů 1+1 Modřice , Pronájem bytu 1+1 Modřice ) , Byty 1+kk Modřice (Prodej bytů 1+kk Modřice , Pronájem bytu 1+kk Modřice ) , Byty 2+1 Modřice (Prodej bytů 2+1 Modřice , Pronájem bytu 2+1 Modřice ) , Byty 2+kk Modřice (Prodej bytů 2+kk Modřice , Pronájem bytu 2+kk Modřice ) , Byty 3+1 Modřice (Prodej bytů 3+1 Modřice , Pronájem bytu 3+1 Modřice ) , Byty 3+kk Modřice (Prodej bytů 3+kk Modřice , Pronájem bytu 3+kk Modřice ) , Byty 4+1 Modřice (Prodej bytů 4+1 Modřice , Pronájem bytu 4+1 Modřice ) a Byty 4+kk Modřice (Prodej bytů 4+kk Modřice , Pronájem bytu 4+kk Modřice )

Aktuální nabídka bytů v Modřice

byt 2+kk, Modřice u Brna, 53m2

Reality 11 Vám zprostředkují výhradní prodej krásného slunného bytu v novostavbě (2009) v obci Modřice u Brna. Byt je umístěn v jižní okrajové více informací »

Lokalita: Modřice, K Lesu
Popis: Velmi dobrý stav, Cihlová konstrukce, 1. patro

1 890 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
byt 2+kk, Modřice u Brna

Pronájem bytu 3+kk Modřice, 56m2

Byt 3+kk v obci Modřice, okr. Brno – venkov Cena: 10.000,-Kč/měs. + služby Velmi pěkný cihlový byt O CP 56,89m2. Dispozice bytu: V bytě více informací »

Lokalita: Modřice
Popis:

10 000 Kč/měs/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem bytu 3+kk Modřice

Pronájem garsoniera Modřice, 27m2

Garsoniéra Modřice, okr. Brno – venkov Cena: 6.000,-Kč/měs. + služby Velmi pěkný prostorný cihlový byt s parkovacím stáním v ceně. Jedná více informací »

Lokalita: Modřice
Popis:

6 000 Kč/měs/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem garsoniera Modřice

Prodej bytu s balkonem 2+kk v k.ú. Modřice, 60 m, 52m2

Prodej bezbariérového bytu s balkonem o velikosti 2+kk v k.ú. Modřice. Cihlový byt je ve velmi dobrém stavu (rok kolaudace 2009). Součástí moderního více informací »

Lokalita: Modřice, Přízřenická
Popis: Novostavba stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce, 2. patro

2 180 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu s balkonem 2+kk v k.ú. Modřice, 60 m

Pronájem, Byt 2+1, 60m2, Modřice, Sadová

Dlouhodobě pronajmu zařízený byt 2+1 s balkónem a sklepem v Modřicích, ulice Sadová. Byt je zařízený novým nábytkem, lednička s mrazákem, pračka, více informací »

Lokalita: Modřice, Sadová
Popis: Dobrý stav, Panelová konstrukce, Přízemí

12 000 Kč/měs/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Pronájem, Byt 2+1, 60m2, Modřice, Sadová

Prodej, byt 4+kk, 122 m2, Modřice, ul. Severní

Prodej bytu v luxusním provedení - dispozice 4+kk s balkonem v 1. patře novostavby v Modřicích. Jedná se o moderní čtyřpodlažní bytový dům, více informací »

Lokalita: Modřice, Severní
Popis: Velmi dobrý stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce

5 500 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej, byt 4+kk, 122 m2, Modřice, ul. Severní

Prodej bytu 2+kk, Popovická, Modřice, 43m2

Nabízíme k prodeji velmi pěkný a slunný byt 2+kk v osobním vlastnictví v Modřicích, ulice Popovická, lokalita Bobrava, s výbornou dostupností více informací »

Lokalita: Modřice, Popovická
Popis:

1 850 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Prodej bytu  2+kk, Popovická, Modřice

Modřice, OV 3+1, CP 70 m2 - pronájem, byt

Nabízíme vám pronájem bytu 3+1 v klidné části Modřice s perfektní dostupností do centra Brna. Jedná se o byt s celkovou podlahovou plochou 70 více informací »

Lokalita: Modřice, Poděbradova
Popis: Cihlová konstrukce, 2. patro

9 500 Kč/měs/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Modřice, OV 3+1, CP 70 m2 - pronájem, byt

Modřice, byt 2+1, OV, CP 57m2 - byt

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 v Modřicích o CP 57m2 v OV, prošel kompletní rekonstrukcí - nová elektřina, nové topení, plastová okna, nové více informací »

Lokalita: Modřice, info v RK
Popis: Velmi dobrý stav, Cihlová konstrukce, Klidná část obce, 2. patro

1 850 000 Kč/obj.

přidat do oblíbených Kontaktovat prodejce
Modřice, byt 2+1, OV, CP 57m2 - byt

Byty v ModřiceByty v okrese Brno-venkov ve vybraných lokalitáchTOPlist TOPlist