Byty 3+1 (100+)

Pokud někdo potřebuje bydlet ve městě Pohořelice ve větších prostorách, pak se vyplatí hledat nové byty 3+1 Pohořelice. Momentálně je v oblasti Pohořelice poptávka po bytech 3+1 poměrně vysoká, a to především u větších rodin. Právě u nich byty 3+1 Pohořelice vyhrávají na plné čáře, jelikož využijí plně jejich dispozic.

Nabídka 3+1

V současnosti je trh s byty 3+1 Pohořelice na značném vzestupu a je tedy možné si byt 3+1 Pohořelice pořídit v různé podobě. Jestliže potřebujete byty 3+1 Pohořelice, pak si můžete právě na Eurobydleni.cz vybrat takový byt 3+1 Pohořelice, který vám bude plně vyhovovat. Je jasné, že rychleji najdete odpovídající byty 3+1 Pohořelice, tím bude vaše rozhodování do jisté míry usnadněno, a to hlavně díky zvýšené nabídce.

Nové byty 3+1 Pohořelice na periferii města

U nových bytů 3+1 Pohořelice je vyřešení vlastnických vztahů formalitou. Je jasné, že byty 3+1 Pohořelice můžete sehnat jak v nové, tak i starší podobě třeba i k rekonstrukci, kde si již při přepisu musíte ohlídat více věcí. Právě o typ bytů Pohořelice 3+1 k rekonstrukci je velký zájem.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Pohořelice , v kategorii byty Pohořelice jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Pohořelice, byty k pronájmu Pohořelice, dražby bytů Pohořelice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je byty 3+1 Pohořelice pokud hledání vhodné nemovitosti byty 3+1 Pohořelice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii byty 3+1 Pohořelice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej bytů 3+1 Pohořelice, pronájem bytu 3+1 Pohořelice, dražby bytů 3+1 Pohořelice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde byty 3+1 Pohořelice ?

Chcete zpřesnit výběr byty 3+1 Pohořelice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané byty 3+1 Pohořelice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej bytu 3+1 v Pohořeliccích

3+1, Osobní, konstrukce: Cihlová, 62 m2, Přízemí, Balkon, Sklep, Parkování,...

Družstevní, Pohořelice

1 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej bytu 3+1 v Pohořelicích

3+1, Osobní, konstrukce: Panelová, 79 m2, 2. patro, Lodžie, Sklep, Parkování,...

nám. Svobody, Pohořelice

2 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej bytu 3+1 v Pohořeliccích

3+1, Osobní, konstrukce: Cihlová, 62 m2, 2. patro, Balkon, Sklep, Parkování,...

Družstevní, Pohořelice

1 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej bytu 3+1 Pohořelice

3+1, Osobní, konstrukce: Panelová, 79 m2, 1. patro, Lodžie, Sklep, stav: Velmi...

nám. Svobody, Pohořelice

2 249 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist