Prodej bytů 1+kk Praha Holešovice (100+)

Kvalitní bydlení ve městě Praha Holešovice v bytě 1+kk je dnes maximálně úsporné a takový prodej bytu 1+kk Praha Holešovice to jednoznačně dokladuje. Pokud si vyberete právě prodej 1+kk Praha Holešovice, určitě získáte právě ve městě Praha Holešovice skvělé možnosti bydlení v bytě 1+kk. Jedna až dvě osoby mohou v 1+kk trávit velmi příjemné chvíle, což ostatně dokazuje i zvýšený prodej bytů 1+kk Praha Holešovice.

Prodej 1+kk Praha Holešovice

Pokud potřebujete najít byty Praha Holešovice 1+kk na prodej, pak by to neměl být problém. K dispozici jsou v nabídce pro Praha Holešovice byty 1+kk v různých provedeních. Ve skvělé podobě nabízejí byty 1+kk Praha Holešovice prodej hlavně ve frekventovaných místech města Praha Holešovice. Pokud chcete realizovat u bytu 1+kk Praha Holešovice prodej, máte také velkou šanci.

Byty 1+kk Praha Holešovice prodej za skvělé ceny

Mnohdy jsou byty na prodej 1+kk Praha Holešovice k dispozici i za hodně výhodnou finanční sumu, což je ideální. Pokud budete chtít, pak vám logicky byty Praha Holešovice 1+kk prodej umožní a vy budete mít krásné nové bydlení.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Praha Holešovice , v kategorii byty Praha Holešovice jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Praha Holešovice, byty k pronájmu Praha Holešovice, dražby bytů Praha Holešovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej bytů 1+kk Praha Holešovice pokud hledání vhodné nemovitosti prodej bytů 1+kk Praha Holešovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii byty 1+kk Praha Holešovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej bytů 1+kk Praha Holešovice, pronájem bytu 1+kk Praha Holešovice, dražby bytů 1+kk Praha Holešovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je prodej bytů 1+kk Praha Holešovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej bytu 1+kk, 28,5m2, Praha 7, Holešovice

1+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 28 m2, Přízemí, Sklep, stav: Před...

Jateční, Praha 7, Holešovice

1 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Byt 1+kk, Praha 7 - Holešovice

1+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 33 m2, 5. patro, Výtah, stav: Novostavba,...

Přístavní, Praha 7, Holešovice

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej bytu v cihl. domě OV 1kk/L 41m2 na Praze 7 Holešovice Tovární.

1+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 41 m2, 2. patro, Balkon, Lodžie, Výtah,...

Tovární, Praha 7, Holešovice

2 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodáme byt v cihl. domě OV 1kk 25m2 na Praze 7 Holešovice ul....

1+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 25 m2, Přízemí, Výtah, Sklep, stav: Dobrý,...

Jateční, Praha 7, Holešovice

1 699 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"okres","locality_id":"78","locality_name":"Praha 7","show":"text","checked":"1","sub_localities":[{"type":"cast_obce","locality_id":490024,"locality_name":"Bubene\u010d","show":"checkbox|text","parent_id":"78","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":490067,"locality_name":"Hole\u0161ovice","show":"checkbox|text","parent_id":"78","checked":"1"},{"type":"cast_obce","locality_id":490202,"locality_name":"Troja","show":"checkbox|text","parent_id":"78","checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist